A co, gdyby tak…

Avatar
5 ”min”

A co, gdyby tak…

Lubicie marzyć? Czy raczej trzymacie się twardo ziemi i wyuczonych schematów?

Z tymi marzeniami to pewnie warto trochę uważać, bo jeśli są za bardzo oderwane od rzeczywistości, to można odlecieć i się mocno rozczarować.

Ale jednak marzyć i wizualizować warto.

Bo bez tego nie urosną nam skrzydła, dzięki którym poszerzymy swoje widoki. By odkryć, co za tymi górami wyobraźni się jeszcze fajnego dla nas kryje.

Już sama myśl, że może być inaczej niż się wydawało, zmienia perspektywę.

Zacznijmy więc działać tak, jakbyśmy już były tam, gdzie pragniemy być. To zmienia nasze działania i przyciąga pozytywne wydarzenia. To, co myślimy, wpływa na to, co przyciągamy.

I dziś o tym.

💙A co, gdyby tak…

trochę zmienić przyzwyczajenia i nawyki, które nam już nie służą…zacząć się częściej uśmiechać do obcych ludzi…szukać dla siebie i innych więcej zrozumienia i czułości…zrobić kroczek w swoją stronę każdego dnia…trochę mniej marudzić i narzekać na innych…nauczyć się wdzięczności za małe ulotne jak motyle-chwile.

💙A co, gdyby tak…

zacząć traktować swoje ciało jako partnera w tańcu z umysłem…wsłuchać się w sygnały, jakie nam wysyła…czy potrzebuje odpoczynku…czy jest głodne…czy może potrzebuje takiego ruchu, który sprawia nam prawdziwą radość… znaleźć krótką chwilę dla siebie każdego dnia, by zanurzyć się w ciszy i uważności.

Oj, można by długą listę tych gdybań ciągnąć. Jeśli jednak te gdybania są możliwe do realizacji, to mają w sobie moc. I mogą dużo zmienić w naszej codzienności na lepsze.

Odwaga do pomyślenia o danej sprawie inaczej-otwiera nowe możliwości. Daje więcej wyborów. Może nas przybliżyć do nowych rozwiązań. Daje szansę małych zmian. A to od tych pierwszych kroków się zmiana zaczyna.

👉Ale samo gdybanie to za mało. Tylko w działaniu jest zmiana.

👉A może „a co, gdyby tak…” uczynić mottem naszej drogi do szczęścia?

👉A co, gdyby tak stawać się powoli osobą, którą zawsze pragnęłyśmy się stać?

Kto wie, czy stosując takie małe zmiany w naszej codzienności-nie urosną nam skrzydła 🪽, które uniosą nas w niebo naszych marzeń?

Jak widzicie na zdjęciu-u mnie to działa😊

Dobrego tygodnia😇