Bądź zmianą, której świat potrzebuje. Odważ się i wkrocz w nieznane!

Avatar
5 ”min”

Bądź zmianą, której świat potrzebuje. Odważ się i wkrocz w nieznane!

Drogie Dziewczyny,

dzisiejsze spotkanie w #polin zorganizowane przez #siećprzedsiębiorczychkobiet natchnęło mnie do napisania Wam (i sobie też), że naprawdę nie ma na co czekać i odkładać marzeń na wieczne kiedyś.

Że teraz jest czas, by stanąć na krawędzi swojego komfortu i odważać się na wielkie (i małe) rzeczy!

Przywołać swoje marzenia i cele, a następnie podążać za nimi z pasją i determinacją. Odrzucić obawy, które nas powstrzymują, i uwierzyć w swoje możliwości.

Świat jest pełen nieskończonych szans, czekających na nas.

Nie bójmy się popełnić błędów, ponieważ to właśnie one prowadzą nas do wzrostu i sukcesu.

Każde wyzwanie, z którymi się spotykamy, jest szansą na naukę i rozwój. Bądźmy ciekawe, eksperymentujmy i pozwólmy sobie na próbowanie nowych rzeczy. Niech odwaga będzie naszym największym sprzymierzeńcem w odkrywaniu własnych możliwości.

Wszystkie mamy podobne obawy.


Nie jesteśmy więc same w swojej drodze
. Otaczajmy się ludźmi, którzy nas wspierają i motywują. Znajdźmy swoje mentorki, które dzielą się swoimi doświadczeniami i pomogą nam wskazać właściwą ścieżkę. Twórzmy społeczność kobiet, które wzajemnie się inspirują i wzmacniają.

Pamiętajmy, że największe osiągnięcia nie pochodzą z komfortu. Bądźmy gotowe na podjęcie ryzyka, nauczenie się nowych umiejętności i zbudowanie swojej własnej ścieżki do sukcesu.

Więc odważajmy się, Kochane!

Zaakceptujmy swoją siłę i wiarę w siebie. Odkrywajmy, do czego jesteśmy naprawdę zdolne i zaskoczmy siebie oraz innych swoimi osiągnięciami.

Świat jest Twój, więc zrób z niego miejsce, które odzwierciedla Twoje najskrytsze pragnienia i największe marzenia.