Hej, mam na imię Monika.

Poznajmy się!

Moja misja

Jestem coachem kobiet, które chcą się poczuć spełnione.

Pracuję z kobietami, które czują, że w natłoku codzienności utraciły siebie, bo zaspokajały dotychczas potrzeby wszystkich wokół, tylko nie swoje własne. Tymi, które potrzebują zmiany oraz są gotowe na pierwszy krok i zaopiekowanie się sobą i swoimi pragnieniami. Pomagam im odnaleźć osobiste spełnienie oraz radość życia.

Po jedenastu latach pracy jako specjalistka do spraw wielokulturowości i migracji (jestem antropolożką kultury i doktorem nauk politycznych) zdecydowałam się posłuchać głosu intuicji i podążać za swoimi marzeniami. Od zawsze praca z ludźmi, ciągłe poszerzanie perspektywy, łączenie pasji, zainteresowań i doświadczeń z pracą w międzynarodowym środowisku (głównie w języku angielskim i francuskim) oraz dzielenie się zdobytą wiedzą było moją prawdziwą pasją.

Dlatego podjęłam akredytowane przez polską Izbę Coachingu studia coachingu i mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji oraz psychologii pozytywnej. Inspiruje mnie profesor Tal Ben-Shahar (Uniwersytet Harvarda), od którego mam przyjemność uczyć się z pierwszej ręki, jak świadomie kroczyć drogą osobistego spełniania i szczęścia.

Uczę tego, czego sama doświadczyłam. Nadal też szukam inspiracji, pogłębiam wiedzę oraz umiejętności rozwojowe i praktyczne w zakresie pracy z kobietami. Ja też kroczę ścieżką odkrywania samej siebie. Nie wiem, jak każdy człowiek, który chce się rozwijać, gdzie ona mnie zaprowadzi, ale ufam już swojej intuicji i nie opuszczam siebie w tej drodze do osobistego przebudzenia. Opiekuję się sobą i swoimi pragnieniami.

Życie z odwagą i ciekawością to moja mantra. Wierzę w to, że sami decydujemy o naszym życiu. Trzeba się tylko odważyć. Zrobić ten pierwszy trudny krok. Ale potem czeka nas naprawdę piękny widok. Warto zaryzykować, by iść swoją własną drogą, nawet jeśli jest rzadko uczęszczana. Zapraszam Cię do tej podróży i nabrania odwagi, by spełniać swoje marzenia i czerpać radość z życia.

Prywatnie jestem mamą Hani i Mikołaja – najlepszych moich nauczycieli życia.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Regularnie poddaję się superwizji.

“Życie z odwagą i ciekawością to moja mantra. Wierzę w to, że sami decydujemy o naszym życiu. Trzeba się tylko odważyć.”

Coaching z Moniką to było odkrycie nowej drogi. Drogi do siebie. Drogi, którą idę teraz sama,  ale bardziej świadomie. Były łzy, zaskoczenie i czasem przygnębiający smutek. Teraz czuję, że wiem w którą stronę zmierzam. I wiem co mogę zrobić dla siebie, by czuć się ze sobą dobrze. To najlepsze co mogłam dla siebie zrobić.

Nasze spotkania pozwoliły mi spojrzeć  na życie z innej perspektywy, znaleźć równowagę między życiem  zawodowym i osobistym. Ustalić mądre założenia, które małymi krokami będę realizować .  Dzięki tym sesjom odnalazłam spokój wewnętrzny i jestem bardziej świadoma swoich potrzeb. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu – polecam spotkanie z Moniką. Motywuje i buduje wiarę we własne siły!

Coaching z Moniką Dzianachowską był dla mnie niezwykle odkrywczy. Nauczyłam się wiele o sobie i odkryłam swój potencjał. Nasze spotkania były bardzo inspirujące i sprawiły, że odzyskałam radość i chęć do działania.

Monika pomogła mi odnaleźć najlepsze aspekty siebie, nawet te, o których już sama zapomniałam. Nauczyła mnie być przy sobie i zatrzymywać się w tym pędzącym świecie, a przede wszystkim dała mi odpowiednie narzędzia, aby dalej poznawać samą siebie. Dziękuję i absolutnie polecam!

Spotkania z Moniką były dla mnie magicznym czasem spokojnego i czułego wejrzenia w siebie, by dać przestrzeń dla rzeczy ważnych. Rozmowy pomogły rzucić światło na sprawy, które wcześniej wydawały się zawiłe. Dzięki trafnym spostrzeżeniom Moniki moje decyzje nabrały głębszego sensu, a działania wyraźnego kierunku. Odzyskałam poczucie sprawczości, lekkość i łagodny spokój. Wszystko to dzięki niezwykłej przenikliwości umysłu Moniki, jej bogatemu doświadczeniu życiowemu i wybitnej empatii oraz wysokiej kulturze osobistej. Monika jest żywym inspirującym przykładem pozytywnych zmian. Tylko w takiej bezpiecznej atmosferze zaufania i wiarygodności, jakie tworzy Monika, dzieją się cuda.

Wspólnie z Moniką skupiłyśmy się na realizacji moich celów zawodowych. Pomimo zmian w mojej sytuacji życiowej, które zmusiły mnie do odłożenia ich realizacji na lepszy moment, ten proces przyniósł mi dużo samopoznania i nowych narzędzi do pracy ze sobą. Monika posiada dwie kluczowe umiejętności w swoim zawodzie – potrafi być wspierająca, a jednocześnie odważnie nazywać rzeczy po imieniu, nawet te trudne do zaakceptowania. Wspólnie przeanalizowałyśmy moje mocne strony i słabości, identyfikując, które z nich mogą wspierać, a które stanowić przeszkodę w osiąganiu zawodowych celów. Podziwiam profesjonalizm Moniki podczas każdej sesji oraz jej umiejętne podsumowanie całego procesu. Monika to nie tylko ekspertka w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim inspirująca kobieta, która zaczynając od siebie, pokazuje jak zadbać o swoje pragnienia i realizować cele.